Tvoršovice

Datum realizace

05/2022–10/2022

Lokace

střední Čechy

Klient

RD Tvoršovice

Plocha

144 m2

Tvoršovice

Co měl náš tým za úkol?

Návrh a realizace interiéru nového rodinného domu ve středních Čechách vhodného pro víkendový odpočinek.


Jak jsme si s tím poradili?

Víkendové bydlení

Náš klient, rodina pocházející z Prahy, si pořídil rodinný domek určený k víkendovému bydlení. Dům jsme přebírali ve fázi developerského projektu, s jehož návrhem byla rodina spokojena, a my tak dostali za úkol vytvořit útulný a osobitý interiér, do kterého bude náš klient jezdit načerpat síly přes víkendy a prázdniny.

Teplo rodinného krbu

V domě nebylo třeba dělat významné stavební úpravy. Kromě nové barevné výmalby bylo třeba upravit elektroinstalaci dle nových požadavků klienta a doplnit interiér o nová stropní svítidla. Dominantou obývacího pokoje se pak stal krb, který nebyl součástí původního developerského návrhu, a který jsme tak museli citlivě zakomponovat do již připraveného prostředí. Toho jsme docílili citlivým, ale přesto moderním pojetím, a to především díky jednoduchým tvarům a kombinaci se sklem, které ohraničuje ohniště.

Nábytek na míru

Interiér jsme doplnili atypickými a na míru vytvořenými kusy nábytku – jídelním stolem, židlemi, knihovnou, úložnými sestavami, postelemi nebo například kompletní kuchyňskou linkou. Na přání klienta jsme zakomponovali i některé moderní prvky, jako například nově vzniklé patro v dětském pokoji nebo lezeckou stěnu.

Výsledek

Díky na míru vyrobenému nábytku, který byl barevně precizně slazen, a moderní výmalbě tón v tónu, se nám podařilo vytvořit prostředí, které splnilo očekávání našeho klienta a které se stalo novým útočištěm na víkendové úniky z rušného centra Prahy za načerpáním energie.