NNIT Czech s.r.o. – Budova City North Smíchov 6.NP

Datum realizace

11 týdnů ( 1.3.2024 – 20.5. 2024)

Lokace

Za Ženskými domovy 3379/1 Praha Smíchov

Klient

NNIT Czech s.r.o.

Plocha

900 m2

Co měl náš tým za úkol? Výstavba nových kancelářských prostor společnosti NNIT Czech s.r.o. na pražském Smíchově. Jak jsme si s tím poradili?

Co měl náš tým za úkol?

Výstavba nových kancelářských prostor společnosti NNIT Czech s.r.o. na pražském Smíchově.


Jak jsme si s tím poradili?

Výstavba fitoutu 2000m2 během několika málo týdnů

Společnost NNIT, která se mimo jiné zaobírá IT poradenstvím a komplexními IT službami pro své zákazníky, se rozhodla přestěhovat ze svého původního sídla na Nových Butovicích do nového moderního komplexu Smíchov City. Na základě projektu od společnosti Capexus jsme se pustili do kompletní výstavby nových prostorů, což jsme zvládli během pouhých 11 týdnů.

V hlavní roli skleněné příčky

Zajímavým prvkem v kancelářích jsou zaoblené skleněné příčky, které celý prostor provzdušnili a vytvořili neotřelý design. Abychom zaměstnancům zajistili příjemnou akustiku, byly použit moderní akustické podhledy v openspace a akustické panely ve vstupním lobby i zasedacích místnostech. Chodby byly naopak ponechány bez podhledu s viditelnými technologiemi, které dodali prostoru lehce industriální nádech.

Příjemné prostředí v moderní budově

Abychom prostor udělali zajímavějším a vytvořili jsme příjemné prostředí pro zaměstnance, umístili jsme do prostoru několik moderních prvků a dekorací. Zajímavým prvkem je tak například praktická velkoplošná obrazovka ve vstupním lobby nebo moderní květinová stěna v přilehlé kuchyňce. Kanceláře jsou oživeny designovými svítidly, které mají rovněž akustickou funkci a doplňují celý design kanceláří.

Výsledek

Naším cílem bylo zrealizovat celou výstavbu během 11 týdnů, což se nám díky skvělé práci našich kolegů a subdodavatelů podařilo. Spolu s architekty a dodavateli interiéru jsme vytvořili moderní a přesto útulný prostor.