Conduent

Datum realizace

8/2018

Lokace

Avenir Business Park, Radlická 714/113a

Klient

Avenir Business Park, s.r.o.

Plocha

2200 m2

Úpravy prostor pro Conduent 2.NP Budova B,C

Co měl náš tým za úkol?

Jednalo se o komplexní přestavbu rozsáhlých kancelářských prostor pro rostoucí firmu Conduent, která se stěhovala do větších kanceláří. Klient nás oslovil, protože jsme ve stejné budově provedli již několik fit-outů, se kterými byly firmy vždy velmi spokojeny.


Jak jsme si s tím poradili?

Kvalitní práce v náročných podmínkách

V roce 2020 se pandemie nového koronaviru dotkla nějakým způsobem prakticky všech a nejinak tomu bylo při přestavbě těchto kanceláří. Kromě speciálních hygienických podmínek, které jsme museli dodržovat, bylo potřeba přestavět celý rozsáhlý prostor za pouhých 10 týdnů. To vše navíc za plného provozu v kancelářské budově. Tím pádem jsme museli veškeré příliš hlučné práce provádět mezi 18:00 a 8:00. I přes takto ztížené podmínky jsme vše stihli včas a přesně dle zadání klienta.

Moderní technologická řešení vyžadují odbornou ruku

V kancelářích jsme měli zodpovědnost za poskytnutí dokonalého technického zázemí, což zahrnovalo nejen provedení silnoproudých a slaboproudých instalací, ale také zajištění klimatizace 2 serveroven. Celkem jsme dodali 4 klimatizační jednotky. Postarali jsme se také o instalaci 6 projektorů do zasedacích místností.

Láska k práci prochází kuchyňkou

Kuchyňka je srdcem každé kanceláře. A velký kancelářský prostor si nevystačí pouze s jednou. Pro 400 zaměstnanců jsme dodali 2 menší a jednu velkou kuchyňku. Kuchyně, kuchyňský bar a také šatní skříně byly dodány jako atypický nábytek vyrobený přímo v naší dílně.

Prosvětlený prostor s dostatkem soukromí

Prostor velký 2200 m2 vyžadoval chytré rozdělení jednotlivých prostor, koridorů a pracovních míst. V rámci realizace jsme provedli stavbu všech SDK příček a také prosklených příček. Ty rozdělují prostor akusticky, ale propouštějí dovnitř přirozené světlo. Ve výsledku vzhled kanceláří ještě opticky zvětšují.

Výsledek

Všestranná spokojenost klienta i zaměstnanců. Za Kladnou odezvou klienta stojí v neposlední řadě také dodržení velmi krátkého termínu realizace.