Nejnovější příspěvky

Využijte naše služby také u rezidenčních objektů

Naše společnost má dlouholeté a bohaté zkušenosti s komerčními projekty – zejména výstavbou a rekonstrukcí kancelářských prostor. Jedná se o stavby, u kterých mají klienti často velmi specifické požadavky a potřebují, aby celá stavba vznikla během relativně krátkého časového období. Náš tým expertů se ale nezaměřuje pouze na kanceláře či prodejny. Rezidenční projekty jsou pro nás stejně velkou výzvou a přinášíme do nich stejné množství kreativity, pečlivosti a profesionálního přístupu. Jak vám tedy můžeme pomoci s přenosem vašich představ a snů o bydlení do reality?

Interiér vzniká ještě před položením základů

Návrh obytného prostoru musí počítat s velkým množství prvků, na které se často při plánování zapomíná. Náš tým architektů si vyslechne vaše představy a požadavky na rozpočet. Na základě nich promyslí veškeré detaily do skutečných maličkostí včetně toho, kde bude stát každá budoucí židle či dekorativní váza. Interiérový design by totiž nikdy neměl být o tom, že někdo přijde k vám domů a navrhne vám posunout pohovku o pár centimetrů blíže ke zdi. Díky přesným plánům, návrhům a vizualizacím získáte dokonalou představu o tom, jak bude vaše bydlení vypadat a fungovat. Provedeme vás showroomy nábytku, kde si můžete vše vyzkoušet a osahat, poskytneme Vám vzorky materiálů a dekorů.

Velkou roli při navrhování prostorů dnes hrají také moderní technologie. Naše znalost hi-tech kancelářských komplexů a současných technologií nám umožňuje vytvořit u vás doma skutečně efektivní rozvodnou síť a připravit vše potřebné pro vytvoření chytré domácnosti.


K návrhu vypracujeme vždy také veškerou potřebnou dokumentaci a nenecháme vás na holičkách, když přijde na někdy zbytečně složité administrativní procesy.

Jedna firma, jeden projekt

Návrh máme hotový, tak teď už stačí jenom sehnat všechny zedníky, řemeslníky a elektrikáře, kteří celý byt či dům postaví. Nabízí se ale otázka proč, když můžete celou stavbu od návrhu až po dokončení svěřit do rukou nám?


Všichni naši zaměstnanci jsou skutečně ostřílení odborníci ve svém oboru a udržujeme spolupráci i se spoustou dalších expertů, kterým můžeme důvěřovat. Místo bolehlavu při hledání a hlavně hlídání najatých pracovníků si tak můžete aspoň na chvilku oddechnout a
nechat celý projekt na nás. Spolupráce s námi vám zajistí, že nemusíte komunikovat s 10 různými firmami a zajišťovat si dozor nad každou položenou cihlou.

Renovace pod vaší taktovkou

Rekonstrukce bytu či domu je náročná záležitost a majitelé většinou chtějí, aby jejich staronový domov vypadal přesně jako obrázek, který nosí v hlavě. Bez zkušené stavební firmy se ale renovace může velmi rychle proměnit ve finančně náročnou noční můru. Nestačí pouze vybourat původní prostor a do něj zasadit nové prvky. Celá rekonstrukce vyžaduje
stejně vysoké nároky jako vytvoření zbrusu nového prostoru na zelené louce. Úpravy v koupelně možná zvládne domácí kutil svépomocí, ale přestavba většího rozsahu už je úkol
pro náš tým.

Správně pojatá rekonstrukce pak výrazně přidá na hodnotě vaší nemovitosti v případě, že ji chcete pronajímat nebo časem prodat.

Inspirujte se našimi dokončenými projekty

Zajímá vás, jak takový luxusní apartmán vytvořený naší firmou může vypadat? Tak se podívejte na naše reference bytových protor, které jsme vytvořili v Praze 5 a Praze 13.


Nechybí zde originální truhlářské prvky přímo z naší vlastní dílny ani futuristická koupelna s inteligentním ovládáním.


Velkou spokojenost hlásí také Hotel Botanique, pro který jsme na základě architektonického návrhu studia Reaktor vytvořili zbrusu nový koncept ubytovacích pokojů. V nich se hosté budou zaručeně cítit jak doma díky krásné koupelně, unikátnímu mobiliáři či perfektně aplikovaným dekorativním povrchům.