Nejnovější příspěvky

Naše účast v soutěži Kanceláře roku

Dne 17. června se během slavnostního večera v Paláci Žofín vyhlašovaly výsledky prestižní soutěže „Kanceláře roku“, kterou už 5 let pořádá společnost Prochazka & Partners.

V soutěži jsou oceňovány nejstylovější kanceláře a tento rok se v celkem 10 kategoriích přihlásilo dohromady více než 100 firem. O umístění rozhoduje odborná porota. MRM stavební servis se soutěže zúčastnil rovnou prostřednictvím 2 projektů. 

Tím prvním byl náš vlastní projekt PORSCHE – PCEE (Porsche Central and Eastern Europe) v kategorii „Employee Friendly“. Máme velkou radost z postupu do užšího výběru 4 nejlepších projektů. Výsledek nás těší o to víc, když si uvědomíme, za co vše jsme měli v případě Porsche zodpovědnost:

  • Byli jsme autory architektonického návrhu interiéru
  • Zhotovili jsme fit out – kompletní stavební výstavbu z shell and core
  • Dodávali jsme (podle vlastního návrhu) nábytek a vybavení pro vstupní prostor, recepci, kuchyňku, centrální společenský prostor a všechny zasedací místnosti
  • Dodávali jsme kompletní atypové truhlářské prvky

Druhým projektem jsou vítězné kanceláře Livesport v kategorii „Kancelář roku 21.století“. Autorem projektu je architektonické studio Reaktor, MRM stavební servis realizoval kompletní stavební výstavbu ze stavu shell and core.

Z umístění máme velkou radost a těší nás, že se nám v silné konkurenci zajímavých projektů podařilo dosáhnout tak skvělých výsledků. Ostatně ke každé kanceláři bez ohledu na soutěž vždy přistupujeme s cílem odvést maximálně profesionální a precizní práci.