Nejnovější příspěvky

Livesport překonal 100 milionů uživatelů a rozrůstá se. My u toho nemůžeme chybět

Česká technologická společnost Livesport, která poskytuje sportovním fanouškům po celém světě aktuální informace o výsledcích jednotlivých klání, v letošním dubnu překonala bájnou hranici 100 milionu uživatelů za jeden měsíc. I přes nepříznivý vliv na sport, který měla pandemie nového typu koronaviru, tak neustále roste zájem o produkty Livesport. A firma roste s touto vlnou zájmu.

Ve svém sídle v nových Butovicích, kancelářském komplexu Aspira Business Centre, Livesport kvůli náboru nových zaměstnanců rozšířil své kanceláře o jedno celé patro. Realizaci nových kancelářských prostorů v 6. patře jsme měli na starosti my, stejně jako mnohé předchozí projekty v budově Aspira. Za návrhem nových kanceláří stojí studio Reaktor. Hlavním znakem kanceláří Livesport je jejich flexibilita, funkčnost a elegantní vzhled. Ke kancelářím tedy firma přistupuje stejně jako ke svým aplikacím. 

K jubilejnímu počtu návštěvníků si Livesport také nadělil nové logo navržené londýnskou firmou DesignStudio. My jsme se postarali o to, aby se nové logo krásně vyjímalo na střeše i na polepech uvnitř budovy.

Gratulujeme Livesport k rekordnímu počtu uživatelů a těšíme se, že brzy prolomí rekordy nové. Každá spolupráce s Livesport je kreativní a řemeslnou výzvou, které se vždy rádi ujmeme.