Aspira Business centre – Apartmán

Datum realizace

7/2018

Lokace

Aspira Business Center, Bucharova 14a, Praha

Klient

Aspira

Plocha

528 m2

Aspira Business centre – Apartmán

Co měl náš tým za úkol?

Od podlahy až po strop vytvořit krásný luxusní apartmán v 10. NP moderní kancelářské budovy v pražských Nových Butovicích.
Projekt nám byl předán jako shell and core.


Jak jsme si s tím poradili?

Pohoda bez hluku

Apartmán se nachází v horní části velmi frekventované kancelářské budovy, takže bylo potřeba myslet na akustiku z hlediska odstínění hluku. Instalovali jsme proto jak akustické SDK příčky, tak akustické SDK podhledy, které zajišťují v apartmánu příkladný klid a soukromí. V akusticky šetrném provedení byly propvedeny i ZTI rozvody kanalizace a vody.

Povrchy nejvyšší kvality

Na podhledy a příčky poté přišly povrchové úpravy v podobě velkoformátových dlažeb a obkladů včetně velmi elegantních kamenických rohů. Všechny povrchy jsme zhotovili v nejvyšší možné kvalitě tmelených povrchů, tedy Q4.

Přímo z naší dílny

Součástí projektu bylo položení dřevěných podlah z velmi odolného Merbau dřeva. Dodávali jsme i některé vybrané truhlářské prvky z naší vlastní truhlářské dílny, odkud do apartmánu putoval také atypický nábytek přesně šitý na míru potřebám klienta. Instalovali jsme požární bezpečnostní dveře apartmánu, které byly z interiérové strany obložené dýhou a z venkovní strany lakovaným sklem Lacobel.

Jedinečná koupelna

Jednou z nejnáročnějších částí celého interiéru, na jejíž konečnou podobu jsme velmi hrdí, byla hlavní koupelna. Hlavní roli zde hraje sprchový systém Aquasymphony s inteligentním ovládáním a velkým množstvím sprchových režimů. Celou koupelnu jsme obložili přírodním kamenem, který jí dodal lehce rustikální a zároveň vysoce elegantní vzhled. Nechybí zde ani umyvadla z Corianu. Ty kamenný vzhled (typický pro vizuální ráz celé budovy) koupelny vhodně doplňují.

Chytrý a šetrný apartmán

Apartmán je zařízen v ekologicky šetrném stylu. Veškeré osvětlení je řešeno pomocí LED světelných zdrojů. K dispozici je bio krb, který apartmán zútulňuje a lze jej stejně jako osvětlení a další prvky apartmánu ovládat pomocí inteligentního regulačního systému.

Výsledek

Celá realizace zabrala 9 měsíců. Klient měl vysoké nároky na funkční i estetické prvky bytu. Proto jsme velmi rádi, že byl s výsledkem maximálně spokojen.