Nejnovější příspěvky

Vybavení interiérů

Zajistíme vybavení interiéru na míru, recepce, kuchyňky, vestavěné skříně, obklady stěn, kompletní vestavěný nábytek doplněný o typové výrobky od renomovaných designérů a výrobců nábytku.

Interiér opravdu ožije až ve chvíli, kdy do něj dodáme nábytek a doplňky. Vybavení interiéru hraje stěžejní roli v tom, jak jeho obyvatelé prostor vnímají a používají. Nesprávně zvolené vybavení dokáže ohrozit nejen celkový dojem, ale dokonce i zdraví. Proto volíme vždy ta nejlepší možná ergonomická řešení a dodáváme vybavení od expertů s dlouholetými zkušenostmi. 

Typový nábytek od špiček v oboru

Interiérové vybavení nepodceňujeme, a proto se obracíme na výrobce, kterým věříme. Všem dodavatelům maximálně záleží nejen na poskytovaném komfortu a moderním a nadčasovém designu. Ale také na kvalitě a udržitelnosti vyráběných produktů. Patří k nim například: 

Narbutas

Jako jedni z mála u nás jsme získali zastoupení vyhlášeného litevského výrobce kancelářského nábytku Narbutas. Jejich produkty již několikrát získaly prestižní designové ocenění Red Dot Award a vyznačují se odolností, funkčností a šetrností k životnímu prostředí. 

LD Seating

Přední výrobce sedacího kancelářského nábytku u nás i v celé střední Evropě. Vyrábějí vše od otočných židlí až po křesla do relaxačních zón. Jedná se o kvalitní české produkty, které jsou pohodlné, ergonomicky uzpůsobené a designově zajímavé. 

Profim

Experti na zdravé sezení, proslavení svými výrobky po celé střední i východní Evropě. V portfoliu najdeme široké spektrum kancelářských židlí, soft seating produktů i stolů. 

Alax

Česká společnost nabízející komplexní služby týkající se realizací interiérů. V jejich nábytkovém katalogu najdete snad opravdu vše včetně specializovaných produktů určených pro zdravotnické nebo restaurační prostory. 


Atypický nábytek vyrobí naši vlastní truhláři

Dodáním typového nábytku z katalogů naše práce rozhodně nekončí. Ne vše najdete na stránkách katalogu. Klienti často potřebují nábytek přesně podle svých představ. Máme zkušenosti s návrhem a výrobou nejrůznějších druhů atypického nábytku od recepčních pultů přes vestavěné skříně až po kompletně zařízené kuchyňky. 

Není to jen o stolech a židlích

Sezení a pracovní místa jsou důležitá, ale vybavení interiéru zahrnuje mnohem více prvků, které dodají vnitřnímu prostoru eleganci i praktičnost. Umíme dodat: 

Akustické prvky

Správně rozmístěné paravány, akustické panely nebo telefonní budky zajistí soukromí i ve velmi rušné kanceláři. 

Dekorativní povrchy stěn

Dodejte vašim stěnám neobvyklý vzhled, který osvěží a rozzáří celý prostor. To vše díky stěrkám, tapetám či polepům. 

Interiérové doplňky

Do této kategorie se řadí nejrůznější světelné a dekorativní prvky, které vám umožní zdůraznit vybrané plochy v interiéru. 

Infografiku

Zapojte do vzhledu interiéru logo, slogan nebo třeba historii vaší firmy v názorném infografickém zobrazení, které pro vás zpracujeme jako polep na stěnu. 

Interiérovou zeleň

Kousky přírody uprostřed budovy uklidňující smysly. Umíme pro vás připravit například vertikální zahrady nebo mechové stěny. 

Exteriérové prvky

I exteriér budovy si zaslouží správné vybavení a péči. Vytvoříme pro vás útulnou terasu s praktickou pergolou. Vše v souladu s designem interiéru. 


Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby a chcete prokonzultovat chystaný interiérový projekt, nebo se dozvědět více o našich činnostech?
Neváhejte se ozvat:

Tereza Pěkná

tel: +420 725 960 331


Tyto projekty již byly námi zrealizovány.