Nejnovější příspěvky

ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ AKCE MRM

K efektivitě zaměstnanců nepřispívá pouze kvalitní zázemí firmy v podobě útulných kanceláří a špičkového vybavení, ale rovněž také dobré vztahy se spolupracovníky, klienty i dodavateli. My v MRM jsme si tohoto velmi dobře vědomi, a tak každoročně pracujeme na utužení týmu na několika teambuildingových akcích. A co jsme podnikli v červnu?

Nohejbal Cup 2023

První červnovou sportovní akcí, které jsme se zúčastnili, byl Nohejbal Cup pořádaný naším dodavatelem stavebního materiálu společností AZ Flex. Součástí byl i výlet na elektrokolech a koncert, to vše u příležitosti 30-ti letého výročí působení na trhu. Jsme šťastni, že jsme mohli s našimi obchodními partnery utužit dobré obchodní vztahy v rámci celého programu. A jako bonus navíc jsme v nohejbalovém turnaji vybojovali krásné 2. místo.

Silent Cup 2023

Podobně jako loňský rok, i letos se náš tým složený ze sportovních nadšenců zúčastnil 23.6.2023 volejbalového turnaje Silent Cup, pořádaném společností Verti a její dceřinou firmou SilentLab. Velmi si vážíme nabídky ukázat naše volejbalové schopnosti, a stvrdit tak naší dlouhodobou úspěšnou spolupráci s těmito dvěma společnostmi. Celá akce navíc měla charitativní podtext, kdy se podařilo vybrat více než 75 tisíc korun pro Spolek Ichtyóza, který se zaměřuje na pomoc dětem se vzácným kožním onemocněním.

Voda na raftech

Po vydařeném Silent Cupu, který byl zakončen příjemným pohoštěním, jsme se další týden vydali na naší pravidelnou teambuildingovou akci. V úterý 27.6.2023 jsme se tak společně potkali ve Zvíkovci, odkud jsme se na raftech doplavili až do Roztok u Křivoklátu. Společné sjíždění řeky bylo pro některé členy našeho týmu vůbec první zkušeností s vodáctvím. Celou akci, kterou provázela skvělá atmosféra a do dálky znějící smích, jsme si ale všichni náležitě užili.

Děkujeme všem, kteří se do červnových sportovních akcí zapojili, a velmi se těšíme na další nejen pracovní výzvy, které nás v MRM čekají v následujících měsících.