Nejnovější příspěvky

Realizace interiérů

Nabízíme ucelené stavební řešení Vašeho interiéru od zpracování cenové nabídky až po dodávku stavebních prací včetně technologií. Zaměřujeme se na komerční prostory (obchodní i residenční projekty).

Proměníme návrhy interiéru do reálné podoby odpovídající vašim představám a potřebám. To vše precizně a v termínu. Díky strukturované cenové nabídce získáte přehled o všech nutných pracech. Po jejím schválení se pustíme do díla. Co všechno vám v rámci realizace interiérů nabízíme?

Vlastní tým zkušených řemeslníků

Najít dobrého řemeslníka je dnes otázkou štěstí a kontaktů. Ty nám nechybí a za léta naší praxe jsme sestavili tým zkušených řemeslníků, na který je absolutní spoleh. Víme, že veškeré práce budou odvedeny v nejvyšší kvalitě. Zároveň dohlédneme na to, aby vše proběhlo v rámci stanoveného harmonogramu. Naši experti zajistí mimo jiné: 

Stavební práce

Máme vlastní vyškolený tým odborníků na suché stavby, kteří jsou zárukou kvalitně vybudovaných SDK konstrukcí. 

Zdvojené podlahy

Zdvojené podlahy jsou výhodné z hlediska bezpečnosti a praktičnosti. Pod vrchní vrstvou lze vést veškeré datové rozvody a nikdo tak nemusí zakopávat o volné kabely.

Dodávku a kompletní montáž zdvojené podlahy zajistí naši vlastní prověření pracovníci.

Rozdělte prostory chytře a elegantně

Hledáte řešení, jak rozdělit rozsáhlý interiér a poskytnout lidem dostatek klidu na práci? Mobilní stěny představují extrémně flexibilní řešení, zatímco prosklené příčky celý prostor rozdělí, ale zároveň opticky zvětší. Správně umístěné mobilní stěny a prosklené příčky vytvoří ideální světelné i akustické podmínky. Veškerá řešení dodáváme ve spolupráci s renomovanými výrobci, jako jsou DormaKaba, LIKO-S či Verti.

Technologie

Naši zaškolení pracovníci se postarají o veškeré rozvody zdravotechniky (voda, kanalizace) a kompletní provedení elektroinstalace silnoproudých a slaboproudých rozvodů které připravíme ve spolupráci s našimi architekty tak, aby jejich umístění a počty odpovídali dispozičnímu návrhu a plnili svoji funkci.

V rámci elektroinstalačních prací jsme Vám schopni zajistit dodávku a montáž osvětlení, které připravíme a vybereme na míru daného prostoru. Ostatní profese potřebné pro správný chod, příjemné prostředí a neposlední řadě i bezpečný provoz či pohodové využívání bytu či kanceláře zajistíme ve spolupráci s těmi nejlepšími odborníky v daném oboru.

Dekorativní povrchy – MRM monolito

Vytváříme různé dekorativní povrchy přesně podle přání našich zákazníků. Disponujeme také vlastním řešením s názvem MRM monolito, což je povrch imitující betonovou stěrku, který může být hlazený i strukturovaný. MRM monolito se svým vzhledem hodí prakticky do každého interiéru a je odolný i vůči odstřikující vodě. Kromě toho jsme však schopní pomocí moderních technologií a metod vytvořit širokou škálu dalších dekorativních povrchů včetně imitací materiálů (např. dřevo, kámen, kov). 

Monolitické akustické povrchy

Jako jedni z mála u nás máme certifikaci na dodávku a montáž akustického podhledu Rockfon® Mono® Acoustic, který se vyznačuje opravdu jedinečnými vlastnostmi. Jedná se o monolitický povrch s:

  • výraznou zvukovou pohltivostí
  • velkou odolností proti požáru
  • vysokou odrazivostí světla s rovnoměrným rozptylem (zmenšuje tedy potřebu umělého osvětlení)

Jedná se o výborné řešení všude tam, kde záleží na klidu a bezpečnosti. 

Smart folie a skla

Zajistěte si absolutní soukromí v prosklené místnosti během mrknutí oka. Díky speciálnímu druhu skla s názvem SmartGlass lze prosklené stěny zneprůhlednit přepnutím jednoho tlačítka. Zvládneme to ale i tam, kde SmartGlass není nainstalovaný. Na prosklené konstrukce dodatečně aplikujeme samolepící prvek SmartFilm.

Velkoplošné stříkání

Potřebujete provést velkoplošné stříkání, malování a lakýrnické práce? Ujmeme se toho za pomoci nejmodernějšího vybavení od společnosti Graco, mezinárodního experta v oblasti technologií povrchových úprav a lepení. 


Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby a chcete prokonzultovat chystaný interiérový projekt, nebo se chcete nejdříve dozvědět více o našich činnostech? Obraťte se na nás ještě dnes:

Ing. Tomáš Marek

tel: +420 731 130 007
e-mail: marek@mrmstavevniservis.cz


Tyto projekty již byly námi zrealizovány.