Nejnovější příspěvky

Návrhy interiérů

Komplexní projekční řešení od zpracování studie až po vyhotovení kompletní projektové dokumentace.

Navrhujeme jak kanceláře či obchodní prostory, tak rezidenční interiéry v podobě bytů a rodinných domů. Na základě vašich přání a nejmodernějších standardů navrhneme prostor, ve kterém se bude každý cítit skvěle. V návrzích myslíme na požadavky týkající se speciálních vizuálních prvků a další atypická řešení. Co vše vám nabízíme? 

Náš zkušený tým

Náš tým se skládá z architektů a designérů s dlouholetou praxí. Vždy se snažíme pracovat s konkrétními potřebami klienta a zakládáme si na vzájemné komunikaci. Každý klient je pro nás prioritou a každý dokončený projekt vizitkou.

Návrhy od A do Z

Připravíme kompletní dokumentaci pro všechny přípravné fáze projektu. Dokážeme tedy udělat prvotní skici a následně také space plan (prostorové rozvržení) a 3D vizualizaci prostoru (ideální pro posouzení subjektivního pocitu z interiéru) a zevrubnou prováděcí dokumentaci, na jejímž základě provedeme samotnou realizaci. 

Všechny tyto dokumenty vám pomohou vytvořit co nejlepší představu o budoucím interiéru. Díky nám budete vědět o poloze každého jednotlivého prvku. Pečlivá příprava a dokumentace je zároveň zárukou rychlého získání stavebního povolení. Současně jsme schopni detailně rozkreslit jednotlivé interiérové prvky a připravit tak výrobní dokumentaci nejen pro nacenění, ale i samotnou realizaci.

Prostor navržený na míru

Vždy se snažíme myslet na prvky, které jsou pro klienta důležité. Následně s nimi pracujeme originálním způsobem. Nejsme továrnou na projekty bez identity, ale skupinou umělců a řemeslníků, kteří si cení individuálního přístupu a nových výzev. V rámci návrhu, ať už se jedná o kancelářský, retailový či rezidenční projekt, se snažíme klienta co nejlépe poznat. Všechna designová rozhodnutí pak zasazujeme do širšího kontextu jeho potřeb. 

Autorský dozor

Vaše projekty nenecháme na holičkách. Zajistíme autorský dozor, díky kterému si můžete být jistí, že realizace proběhne správně. Výsledek bude odpovídat představám na základě vytvořených plánů. Neděláme pouze návrhy, ale i kompletní realizace, takže velmi dobře víme, jak má stavba probíhat a na co je potřeba si dávat pozor. 


Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby a chcete prokonzultovat chystaný interiérový projekt, nebo se chcete nejdříve dozvědět více o našich činnostech?
Obraťte se na nás ještě dnes:

MgA. Barbora Pexová

tel: +420 604 847 809


Tyto projekty již byly námi zrealizovány.