Z/C/H Legal

Datum realizace

2 months

Lokace

Národní 973/41 38, Praha 4, 1

Klient

Z/C/H Legal v.o.s., law office

Plocha

420 m2

Z/C/H Legal

Co měl náš tým za úkol?

Realizace rekonstrukce dvou pater pražské advokátní kanceláře ZCH Legal v samotném centru Prahy na Národní třídě.


Jak jsme si s tím poradili?

Velká výzva

Dva měsíce, dvě patra a to vše za provozu společnosti. Výzva, která se před námi otevřela během léta 2022, byla dost náročná. Na základě návrhu architekta Ezequiela Gonzáleze Sáncheze, se kterým jsme již spolupracovali například na rekonstrukci kanceláří pro Mercedes, jsme provedli kompletní modernizaci kancelářských prostor významné advokátní společnosti ZCH Legal.

Kompletní přestavba

Součástí rekonstrukce byla výměna podlahových krytin, kompletní výmalba, rekonstrukce toalet a přestavba reprezentativní zasedací místnosti. Na svém místě nezůstal ani stávající vestavěný a solitérní nábytek. Do nově zrekonstruovaných prostor jsme dodali novou kuchyňskou sestavu, recepční pult, knihovny, vestavěné skříně, televizní panely, vybavení zasedací kanceláře nebo toalet.

Decentní a příjemný prostor

Příjemnou atmosféru kanceláří dokresluje zvolený decentní tón mátově zelené v kombinaci s béžovou, která je na všech plochách a i dveřích. Mátově zelenou barvu na stěnách doplňují i podobně laděné květníky s květinami a zelení, do interiéru jsou navíc přidané černé doplňky. Podařilo se nám tak zakomponovat různorodé materiály v různých barvách, které společně s ostatními prvky vytváří přirozený a decentní dojem z celého prostoru.

Výsledek

Kompletní rekonstrukce advokátní kanceláře ZCH Legal, která probíhala tzv. za pochodu, vnesla do celého prostoru díky vhodně zvoleným barvám a materiálům příjemnou volnost a svěžest.