teamIT s.r.o.

Datum realizace

02/22-04/22

Lokace

Antala Staška 38, Prague 4, 140 00

Klient

teamIT s.r.o.

Plocha

260 m2

teamIT s.r.o.

Co měl náš tým za úkol?

Navrhnout a vybudovat nové kanceláře pro personální agenturu teamIT, která se rozhodla v rámci budovy přestěhovat do nových prostor. 


Jak jsme si s tím poradili?

Stěhování jako příležitost

Stěhování do nových prostor je vždy skvělou příležitostí pro změnu toho, jak kanceláře vypadají a jaké funkce plní. Výjimkou nebylo ani stěhování společnosti teamIT, která se specializuje na poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším značkám v České republice. Pro firmu jsme vytvořili zcela nové kanceláře v budově, kterou klient důvěrně znal. Nový design se vyznačuje moderním přístupem a promyšlenou barevnou kombinací, která vytváří příjemné pracovní prostředí.

Již naše druhá spolupráce

Zajímavostí je, že pro TeamIT jsme realizovali i původní kanceláře. Klient tak znovu využil našich služeb na základě dobrých předchozích zkušeností. S rozhodnutím setrvat na další nájemní období přišla však také změna patra. V nových kancelářích jsme upravovali rozvody a technologie, vystavěli SDK a skleněné příčky, vybudovali toalety a vytvořili praktickou kancelářkou kuchyňku. Do ní jsme dodávali kuchyňskou sestavu. Dalším zajímavým kusem nábytku je velká šatní skříň s nikou na sezení.

Bez narušení provozu

Díky vhodnému načasování celého projektu a dodržení stanovených termínů nedošlo k přerušení provozu a klient se ze starých kanceláří přestěhoval zcela bez komplikací. V nových kancelářích vítá zaměstnance nejen čerstvý design, ale také zelená vertikální zahrada, kterou jsme nainstalovali do vstupního prostoru.

Výsledek

Výsledkem naší druhé spolupráce jsou zcela nové kanceláře odpovídající na aktuální trendy a požadavky pracovního prostředí. Mnohokrát děkujeme za projevenou důvěru a máme velkou radost z toho, že stěhování i v rámci jedné budovy bylo příležitostí pro vybudování reprezentativních kancelářských prostor.