Stůl do zasedací místnosti Livesport

Datum realizace

1/6/2022

Lokace

Aspira Business Centre, Bucharova 2928/14 a, 158 00 Praha 13

Klient

Livesport

Plocha

-

Zasedací stůl Livesport

Co měl náš tým za úkol?

Vybavení zasedací místnosti ve společnosti Livesport zabývající se statistickým zpracováním sportovních dat v reálném čase.


Jak jsme si s tím poradili?

Pokračování úspěšné spolupráce

V polovině roku 2022 jsme navázali na dva velké kancelářské fitouty v prostorách české společnosti Livesport. Cílem našeho v pořadí již třetího společného projektu bylo vybavit jednu z největších zasedacích místností v budově Aspira Business Centre stolem, který bude svým tvarem a celkovým zpracováním odrážet firemní kulturu klienta a vytvoří prostor, ve kterém budou probíhat důležitá jednání a zasedání.

Nový zasedací stůl

Středobodem naší realizace byla dodávka nového stolu, který se stal dominantou celé zasedací místnosti. Ten vznikl v součinnosti atypické kovovýroby a precizní truhlářské práce, díky čemuž vzniklo nadčasové místo pro zasedání až patnácti hostů. Ti mohou využít i různých technologických vychytávek, jako jsou zásuvky s připojením na elektrický proud. Díky promyšlenému designu naší architekty bylo možné využít stávající židle klienta, které stojí u unikátní kovové podnože stolu.

Úprava akustiky

Součástí vybavení zasedací místnosti nebyla jen dodávka nového stolu, ale také vylepšení stávajících akustických podmínek. Pro lepší zvukový vjem jsme využili nový koberec, který svým tvarem kopíruje tvar stolu. Pro ještě větší identifikaci s firemním prostředím jsme zvolili typické barvy, kdy především výrazná červená odráží jednu z hlavních barev společnosti Livesport.

Výsledek

Součástí realizace byl návrh, výroba a dodání atypického zasedacího stolu, který se okamžitě stal dominantou velké zasedací místnosti našeho klienta Livesport. Zároveň jsme do místnosti dodali nový koberec, který pomohl k vylepšení celkové akustiky prostoru.