RUBY Project Management

Datum realizace

3 months – May-July 2021

Lokace

APEIRON Office Centre, Sokolovská 192/79, 186 00 Praha 8

Klient

RUBY Project Management

Plocha

1600 m2

RUBY

Co měl náš tým za úkol?

Realizace rekonstrukce kancelářských prostor společnosti RUBY Project Management v budově Apeiron Office Centre v pražském Karlíně.


Jak jsme si s tím poradili?

Modernizace kanceláří

Pro našeho klienta Ruby Project Management, se kterým jsme v minulosti spolupracovali na několika projektech, jsme realizovali přestavbu a modernizaci jejich kanceláří na pražském Karlíně. Upravili jsme dispozice stávajících kanceláří a položili nové podlahy. Součástí rekonstrukce byla také nová podoba recepce, do které jsme dodali kovový přepravní kontejner, ze kterého se stal netradiční a designově velmi zajímavý recepční pult.

Ergonomie a pohodlí

Původní kancelářské stoly jsme doplnili o nové, výškově nastavitelné. Díky tomu se zaměstnancům otevřela možnost pracovat ve stoje a uzpůsobit si výšku stolu svým vlastním potřebám. Kanceláře jsme rovněž doplnili o nové ergonomické židle, které přispívají pohodlí zaměstnanců a pomáhají zvyšovat efektivitu práce.

Relax zóna

Klasické kancelářské prostory nyní doplňuje moderní relax zóna, jejíž součástí je i příjemná moderní kuchyňka s posezením pro neformální setkávání zaměstnanců. Tuto odpočinkovou část jsme doplnili pohodlnými křesílky a pohovkami, které společně s atypickými truhlářskými prvky, jako jsou například efektní dýhované dělící stěny, vytváří příjemné zázemí pro práci.

Výsledek

Rekonstrukce kanceláří pro klienta, který se v prostoru přestaveb pohybuje, je vždy velkou výzvou. Díky našim zkušenostem a vztahem s klientem jsme ale dokázali naplnit jeho představy na 100 %, a vytvořit tak příjemné prostory pro jeho další obchodní činnosti.