Renovace pokojů – etapa II, hotel Botanique

Datum realizace

Neuvedeno

Lokace

204/11 Sokolovská street,
Prague 8 186 00

Klient

Hotel Botanique

Plocha

57 hotel rooms

Hotel Botanique

Co měl náš tým za úkol?

Navázat na úspěšnou první etapu a realizovat dalších 57 hotelových pokojů v moderním
pražském hotelu Botanique na základě návrhů ze studia Olgoj Chorchoj.


Jak jsme si s tím poradili?

Měli jsme na čem stavět

V hotelu Botanique jsme nebyli na „návštěvě“ poprvé, ba právě naopak. Již v roce 2020 jsme v rámci první fáze realizovali kompletní renovaci 75 hotelových pokojů a v roce následujícím jsme zrenovovali hotelový fitness prostor. Díky našim zkušenostem a výsledkům jsme tak měli možnost navázat a ve druhé fázi realizovat kompletní rekonstrukci dalších 57 hotelových pokojů. Mezi naše úkoly patřily nejen stavební úpravy a nové podlahy v pokojích, ale také dekorativní stěrky na stěnách, úpravy technologií, nové sociální zařízení či například proměna osvětlení.

Renovace i během provozu

Třebaže naše práce začaly kvůli vládním nařízením v době koronavirových opatření v poloprázdném hotelů, během realizace došlo k zaplnění kapacit hotelu. Ani komplikovaná koordinace hlučných prací pro nás však nebyla překážkou a renovaci jsme zvládli bez narušení provozu hotelu a pohodlí ubytovaných hostů.

Botanique – etapa II

Hotel Botanique vyniká jedinečným designem a atmosférou. Nově zrekonstruované pokoje výtečný dojem z hotelu ještě umocňují. Přírodní materiály a světlé barvy korespondují s redesignem hotelu. Veškeré vybavení je příkladně kvalitní a zpracované s ohledem na nejmenší detaily. V pokojích máte možnost najít na míru vyrobený atypický nábytek, atraktivní stolek s minibarem či pohodlnou postel s osvětlením. Řada prvků v interiéru pochází od renomovaných výrobců z Itálie a Španělska.

Odolnost samozřejmostí

Při realizaci pokojů jsme mysleli nejen na výše zmíněnou kvalitu, ale také na celkový vizuální dojem a praktickou stránku. S vysokým standardem provedených prací jde totiž ruku v ruce také odolnost. Ta je v případě hotelu velmi důležitá, protože ovlivňuje jak spokojenost hostů, tak pochopitelně návratnost investice do renovace.

Pouhé čtyři měsíce

Druhá fáze rekonstrukce pokojů v hotelu Botanique probíhala přibližně 4 měsíce, nicméně objednávka nábytku, vybavení a zařizovacích prvků s dlouhou dodací lhůtou proběhla již s předstihem. Díky tomu nedošlo k žádnému zdržení a projekt jsme mohli odevzdat včas.

Výsledek

Máme velkou radost, že i tentokrát jsou majitelé hotelu s naší prací velmi spokojeni. Nové pokoje již nyní mohou přivítat hosty, kteří se rozhodli navštívit naše hlavní město.