Recepce BCB

Datum realizace

05/2022 - 12/2022

Lokace

BCB Plzeň, Anglické nábřeží 1

Klient

Investika, investiční společnost a.s.

Plocha

150m2

BCB

Co měl náš tým za úkol?

Realizace rekonstrukce recepce v plzeňské budově BCB na Anglickém nábřeží pro investiční společnost.


Jak jsme si s tím poradili?

Moderní budova, moderní řešení

Dlouhodobou spolupráci s klientem Investika, investiční společnost a.s. jsme v polovině roku 2022 rozšířili o další společný projekt – kompletní rekonstrukci vstupní recepce v BCB – Business Centre Bohemia. Tato výšková budova se stala jednou z dominant moderní plzeňské architektury, a to nejen díky svému kompletnímu prosklení, které vás přenese do rušných ulic newyorského Manhattanu.

V duchu luxusu

Myšlenka přestavby recepce pro našeho klienta se zrodila z tužky Ing. arch. Šenkýře, který se při návrhu inspiroval moderními a luxusně vypadajícími designy světově proslulých recepcí amerických mrakodrapů, což se ukázalo jako ideální řešení. Nyní tak již při vstupu do prostorů našeho klienta pocítíte, že se nenacházíte na recepci v ledajaké komerční budově.

Mosaz jako dominantní materiál

Samotná rekonstrukce zahrnovala kompletní přeměnu – od broušení podlahy, dodávky dlažeb nebo dveří, přes kompletní elektroinstalaci až po nový akustický SDK strop, díky kterému se prostory podařilo ještě lépe odhlučnit. Výrazným prvkem celé recepce je mosaz. Ten odráží náročnou firemní kulturu klienta, a jeho instalace jen podtrhuje celkový luxusní vjem, který získáte hned při prvním vkročení.

Výsledek

Kompletní rekonstrukce prostoru recepce v budově BCB přinesla do tohoto plzeňského skleněného objektu nádech luxusu a dokreslila vřelou a přátelskou atmosféru, která se nese celou budovou.