RealActiva

Datum realizace

06/2022 - 10/2022

Lokace

Radlická 751/113E, Nové Butovice / Praha 5

Klient

NRE AVENIR stavěno pro REALACTIVU

Plocha

585 m2

RealActiva

Co měl náš tým za úkol?

Kompletní rekonstrukce kanceláří realitní investiční a developerské společnosti Realactiva v pražských Nových Butovicích.


Jak jsme si s tím poradili?

Vyšší standard

Na naší úspěšnou práci v kancelářské budově pro společnost Q-PROPERTY jsme navázali v polovině roku 2022 realizací rekonstrukcí kancelářských prostor pro českou realitní společnost Realactiva. Zásadní pro nás bylo vymyslet takové řešení, které odráží firemní kulturu klienta, jehož primárním cílem jsou architektonická řešení vyššího standardu s přidanou hodnotou. (Foto: Tomáš Havel – www.tomashaveldesign.com)

Luxusní řešení si žádá luxusní materiály

Návrh rekonstrukce byl společným dílem studia ŠENKÝŘ Architekti s.r.o. a ředitele Realactiva, Ing. Adama Šachla. Součástí návrhu byla úprava dispozic kanceláří, kompletní rekonstrukce toalet, instalace nového osvětlení nebo například položení nových kobercových krytin. Díky použití kvalitních a luxusních materiálu jsme dokázali docílit reprezentativního vzhledu recepce a dalších kancelářských prostor. (Foto: Tomáš Havel – www.tomashaveldesign.com)

Moderní recepce jako dominanta

Kvalita zpracování je vidět hned při vchodu do recepce Realactiva. Tam vás přivítají nové automatické posuvné dveře, které při otevření zajíždí do sádrokartonového pouzdra. Původní dveře do technologické šachty pak byly schovány pomocí skrytých pantů do SDK předstěny tak, aby byl vstup “čistý”. Výrazným prvkem celé recepce je pak obklad, který díky důmyslné hře světla vytváří dojem zlatého zdobení, což celému prostoru přidává na luxusním dojmu. (Foto: Tomáš Havel – www.tomashaveldesign.com)

Výsledek

Celková rekonstrukce kancelářských prostor společnosti Realactiva podtrhuje firemní kulturu této realitní investiční a developerské společnosti. Kvalitní materiály a precizní zpracování dokazují postavení této společnosti na trhu s realitami.