QProperty

Datum realizace

11/2021–05/2022

Lokace

Avenir E, Radlická 751/113e, Nové Butovice

Klient

QProperty

Plocha

550 m2

QProperty

Co měl náš tým za úkol?

Realizovat kompletní a vzhledově velmi vytříbený fit out pro společnost QProperty, která spravuje byty a budovy po celé České republice. 


Jak jsme si s tím poradili?

Elegance na druhou

Společnost QProperty se zabývá komplexním poskytováním služeb souvisejících se správou nemovitostí. Je tak zcela pochopitelné, že by nově vybudované sídlo této společnosti mělo působit reprezentativně a velmi elegantně. Skutečnost však předčí veškerá očekávání. Na základě návrhu studia šenkýř.architekti jsme realizovali kompletní stavební fit out. Díky tomu vznikl elegantní monochromatický interiér s černou barvou a řadou velmi zajímavých prvků, které nelze přehlédnout.

Vstup, který skutečně reprezentuje

První dojem je velmi důležitý nejen při seznamování lidí, ale také u návštěvy kanceláří. Při vstupu do QProperty očekávejte opravdový nadstandard. Luxusní recepční pult v kombinaci kamenného obkladu a mosazi spolu s extravagantními mosaznými svítidly vyvolává skvělý dojem. Ani další části kanceláře však nezahálí a stylově navazují na vstupní prostory. V jednacích místnostech a praktické kuchyňce si můžete všimnout vkusných dýhovaných obkladů. I samotná kuchyňská linka s ostrůvkem je dýhovaná.

Pracovní prostředí s vysokými nároky

Ruku v ruce s vytříbeným designem musí jít také kvalita provedení a praktičnost. V rámci kompletního stavebního fit out jsme realizovali SDK a skleněné příčky či podlahové krytiny. Naší zodpovědností byly také navazující úpravy technologií. Třebaže stavba a řada zásadnějších stavebních úprav probíhala bez projektu, nenarazili jsme díky našim zkušenostem a pečlivosti na zásadnější komplikace. Pro lepší akustiku jsme navíc instalovali čalouněné obklady a lavice do 2 phone boxů.

Výsledek

Výsledkem naší vůbec první spolupráce s klientem je nesmírně elegantní interiér s velmi reprezentativním vstupem. Luxusní recepční pult opravdu nelze přehlédnout a nás těší, že v kancelářích hraje tak podstatnou roli. QProperty spravuje přes 70 objektů ve více než 50 městech po celé České republice. Je skvělé vidět, že si společnost z oblasti nemovitostí vybrala pro realizaci kanceláří právě MRM stavební servis.