MUCOS

Datum realizace

04/22–09/2022

Lokace

Uhříněveská 448, 252 43 Průhonice

Klient

Mucos – Nestlé Česko s.r.o.

Plocha

850 m2

Mucos – Nestlé Česko s.r.o.

Co měl náš tým za úkol?

Realizace rekonstrukce a vybavení rozsáhlých kancelářských prostor společnosti Mucos  v pražských Průhonicích.


Jak jsme si s tím poradili?

Nový nábytek

Bezmála jeden kilometr čtvereční kancelářských ploch, které v pražských Průhonicích využívá farmaceutická společnost MUCOS Pharma CZ, která je součástí spol. Nestlé Health Science a je vedoucím světovým producentem kombinovaných enzymových preparátů pro systémovou enzymoterapii, byl naší další velkou výzvou. Naší úlohou bylo mimo jiné dodání veškerého interiérového vybavení – kancelářského nábytku, vybavení zasedací místnosti, kuchyňské sestavy nebo nábytku v prostorách recepce.

Reprezentativní loga

Abychom v kancelářích promítli firemní kulturu našeho klienta, dodali jsme na míru vyrobená reprezentativní loga. To největší našlo své místo v hlavní recepci průhonických kanceláří, další jsme poté umístili do zasedacích místností. Prázdné nezůstaly ani skleněné příčky, které jsme vybavili polepy s motivy firmy našeho klienta.

Důraz na detail

Abychom reprezentativní prostory zútulnili, rozhodli jsme se do prostoru zakomponovat méně formální prvky, jako například závěsné truhlíky s umělou zelení, které v sobě navíc mají zabudované osvětlení. Zasedací místnost jsme pak vybavili neformálním sezením a čalouněnými lavicemi.

Výsledek

Podařilo se nám vytvořit vysoce reprezentativní a důstojné kancelářské prostory, které ale díky volbě vhodného nábytku a detailů působí i nadále velmi útulným a pro práci velmi příjemným dojmem.