Modrá Pyramida – recepce

Datum realizace

8/2019

Lokace

Centrála Modrá Pyramida, Bělehradská 128, Praha 2

Klient

Modrá pyramida

Plocha

120 m2

Přestavba recepce centrály Modrá Pyramida

Co měl náš tým za úkol?

Přestavba a modernizace prostor recepce v centrální budově Modré pyramidy.
Architektonický návrh pochází z ateliéru Hezkey.


Jak jsme si s tím poradili?

Prvky šité na míru

Recepce je centrem každé budovy a měla by okamžitě upoutat pozornost každého, kdo vstoupí. Je také nutné, aby její vzhled dostatečně odrážel firemní identitu. Proto není možné vzít jen typový pult a vsadit jej do interiéru. Pro klienta jsme vytvořili atypický nábytek v podobě corianového recepčního pultu, atypické lavice i květináče. Dekor celé recepce je vyveden ve firemních barvách, kde hrají prim odstíny modré a bílá. Eleganci dodává také naše unikátní betonová stěrka na stěnách.

Ideální akustika

Na recepci by neměl nikdo bojovat s hlukem z okolí nebo kanceláří ve vyšších podlažích. Pro zajištění těch nejlepších akustických podmínek v prostoru recepce jsme instalovali nový akustický podhled z děrovaných akustických desek Rigiton. Obklady použité v recepci mají také vynikající akustické vlastnosti a pochází od firmy Heradesign.

Vše, co recepce potřebuje

Recepce není jenom pult, ale celkové prostředí uzpůsobené pro hladké fungování vstupních prostor do kanceláří. Zabezpečili jsme dodávky turniketů a vstupních kartových systémů, jejichž instalaci jsme poté koordinovali. Samozřejmostí byla příslušná úprava vzduchotechniky a elektroinstalace.

Práce sice kvapná, ale hodně platná

Na výrobu atypických prvků, montáž, stavební práce a kompletní zprovoznění recepce jsme měli pouhých 5 týdnů. Všichni naši pracovníci a dodavatelé se výzvy zhostili s nadšením. Výsledná podoba recepce Modré pyramidy je důkazem toho, že MRM stavební servis umí dodat precizní práci i ve velmi krátkém termínu.

Výsledek

Cílem klienta bylo vytvořit moderní, funkční a vysoce reprezentativní prostor, který na první pohled vyjádří firemní identitu. Vše z toho výsledná recepce splňuje a klient je s ní nadmíru spokojen. Přestavba se tak zařadila mezi další úspěšné projekty naší dlouholeté spolupráce.

U nás stavbám rozumíme

V MRM stavebním servisu stavbám rozumíme, a proto také víme, že někdy nejtěžší částí projektu je jeho financování. Velké firmy mají své investory, nicméně i obyčejné domácnosti potřebují mít možnost opřít se o spolehlivého partnera, jakmile dojde na rekonstrukci či úpravy domova. Na našem trhu nenajdete nikoho s více proklientským přístupem než Modrou pyramidu stavební spořitelnu –⁠ poskytovatele širokého spektra finančních služeb. Mezi produkty Modré pyramidy patří Rychloúvěr, který představuje nejkratší a nejjednodušší cestu ke krásnému bydlení. Rychlá půjčka od Modré pyramidy pomůže nastartovat revitalizaci či modernizaci vašeho domova. A to vše bez ručitele a složité administrativy.