LUXOR

Datum realizace

05/23–09/2023

Lokace

Factory office center, Rozkošného, Smíchov, Praha 5

Klient

EUROMEDIA GROUP, a. s.

Plocha

1.720 m2, 6NP + 7NP

Luxor

Co měl náš tým za úkol?

Realizace rekonstrukce a vybavení kancelářských prostor pro našeho klienta, společnost Luxor, v lokalitě pražského Smíchova.


Jak jsme si s tím poradili?

Pokračování úspěšné spolupráce

Po několika úspěšných stavebních fit outech kamenných prodejen knih našeho klienta, nakladatelství Luxor, jsme se zhostili rekonstrukce a následného vybavení i hlavních kancelářských prostor na pražském Smíchově. Naším úkolem bylo vytvořit reprezentativní a moderní prostor, který se nyní rozkládá na dvou patrech kancelářské budovy Factory Office Center.

Kompletní vestavba

Na základě návrhu společnosti Nejendesign jsme se rozhodli celý prostor více otevřít a přiblížit se konceptu moderních openspace kanceláří. Abychom dispozice upravili dle přání klienta, využili jsme nových SDK příček, které prostor sice přepaží, ale zároveň ho nadále dokáží udržet dostatečně vzdušný a prosvětlený. Moderní design jsme podpořili novými podlahovými krytinam, stropy a barevnou výmalbou a tapetami.

Vybavení kanceláří

Abychom dokázali uspokojit potřeby zaměstnanců našeho klienta Luxor, přistoupili jsme ke kompletně novému vybavení všech jednotlivých kanceláří a zasedacích místností. Ty se dočkaly nejen nových stolů a pracovních a konferenčních židlí, ale také paravánů nebo rozsáhlých úložných prostor pro tolik nezbytné knihy. Nezapomněli jsme ani na v dnešní době velmi populární relax zóny, ve kterých nově najdete pohodlná křesílka, stolky, barové židle nebo telefonní budky. Kromě kanceláří se nového vybavení dočkaly i 4 terasy, kde mohou zaměstnanci posedět u jídelních židlí, křesílek a lavic a užívat si výhledy na Prahu.

Výsledek

Při rekonstrukci kancelářských prostor jsme se řídili jednoduchými základy, které daly vzniknout modernímu, ale přesto dostatečně reprezentativnímu prostoru. Díky využití relaxačních prvků navíc nové kanceláře budou skvěle sloužit především zde pracujícím zaměstnancům.