Kanceláře Livesport 6NP

Datum realizace

4 měsíce

Lokace

Bucharova 14a, Praha 5 – Aspira Business Centre

Klient

Aspira Business Centre

Plocha

2400m2

Kanceláře Livesport 6NP

Co měl náš tým za úkol?

Realizace interiéru kancelářských prostor české technologické společnosti Livesport v areálu Aspira Business Centre.


Jak jsme si s tím poradili?

Moderní místo pro moderní firmu

Zadání na výstavbu nových kanceláří pro Livesport bylo velmi komplexní. Cílem bylo nechat vzniknout modernímu místu, ve kterém se budou zaměstnanci cítit komfortně, a které bude odrážet koncept celé společnosti, která působí na technologickém poli a zaměřuje se především na práci s daty z fotbalových, hokejových zápasů a dalších sportovních klání. Při realizaci jsme tak pracovali například s prosklenými příčkami Liko-s nebo akustickými podhledy od firmy HunterDouglas.

Nadčasovost

Ve spolupráci s architektonickým studiem Reaktor, jehož tým ve složení Jakub Heidler, Barbora Licková, Jan Kačer, Tomáš Ploc a Marek Svoboda navrhl unikátní design moderních kanceláří, jsme vytvořili jedinečné místo s velmi promyšlenými, ale přesto jednoduchými detaily. Nové kanceláře jsou místem budoucnosti a také tak vypadají – celkový vzhled na vás může působit, jako byste se přenesli do roku 2300.

Všechny cesty vedou..do středu!

Středobodem prostoru se v tomto případě stalo atrium. Všechny prvky tedy byly navrženy, postaveny a instalovány tak, aby na první pohled bylo jasné, kam má směřovat hlavní pozornost v rozlehlém prostoru kanceláří. Původní prostor ve stavu Shell&Core jsme tak proměnili v systém sbíhajících se příček, podhledů, světel a dalších interiérových prvků do středu budovy.

Výsledek

Velmi složité zadání bylo proměněno v moderní prostor, který plně koresponduje s filozofií firmy Livesport. Díky precizně zpracovaným detailům a bravurně zvládnuté koncepci sbíhajícího se prostoru ve středu budovy jsme vytvořili nadčasové kanceláře, které působí velmi vzdušně a hra světel jim dodává naprostou unikátnost ve světě kancelářských prostor.