KAKA

Datum realizace

8-11.2019

Lokace

Pekařská 14, 150 00 Praha 5

Klient

KAKA Pekařská

Plocha

510m2

KAKA

Co měl náš tým za úkol?

Realizace kompletní přestavby kancelářských prostor potravinářské společnosti KAKA v pražských Jinonicích.


Jak jsme si s tím poradili?

Demoliční práce

Abychom dokázali naplnit očekávání klienta, museli jsme přistoupit ke kompletní rekonstrukci, která mimo jiné zahrnovala i demoliční práce v původním prostoru. Díky tomu jsme mohli docílit požadovaného členění kanceláří a zasedacích místností a rovněž jsme přistoupili k výstavbě nových sociálních zařízení. Kromě zmíněných úprav dispozice prostoru jsme se podíleli také na nové elektroinstalaci a přípravě zapojení strojů, které byly dodány investorem.

Moderní prosklený prostor

Kancelářské prostory jsme ještě více provzdušnili novými prosklenými stěnami, které jsme doplnili moderními SDK příčkami. Díky tomu jsme dokázali opticky zvětšit celkový prostor a skleněné stěny navíc do kanceláří a chodeb nyní propouští více přirozeného světla. Zasedací místnost jsme pak vybavili novým akustickým stropem, díky kterému se staly reprezentativním místem pro setkávání s klienty nejen po vizuální, ale také technické stránce.

Dodání kompletního vybavení

V rámci rekonstrukce jsme byli pověřeni i kompletní dodávkou vybavení kanceláří, zasedacích místností, společných prostor a sociálních zařízení. Veškerý interiér jsme pak sladili do příjemné oranžovo-šedé kombinace, kterou jsme doplnili světlým dřevěným dekorem. Veškeré prostory jsme také vybavili novými podlahovými krytinami (dlažba, vinylová podlaha a koberce) a zajistili jsme nové osvětlení.

Výsledek

Rekonstrukce prostor pražské společnosti KAKA pro nás byla velkou výzvou, při které jsme museli propojit přání klienta, požadavky investora a reálné možnosti prostoru. Díky zvládnuté koordinaci se všemi stranami, včetně architektů dodávajících jednotlivé kusy nábytku, se nám ale podařilo vytvořit reprezentativní prostor pro každodenní práci zaměstnanců i pro setkávání s klienty.