IMPORTO Drive

Datum realizace

11/2021–01/2022

Lokace

Aspira Business Centre, Bucharova 2928/14 a, 158 00 Praha 13

Klient

IMPORTO Drive s.r.o.

Plocha

210 m2

IMPORTO Drive

Co měl náš tým za úkol?

Vytvořit příjemný interiér pro významného prodejce automobilů v budově Aspira Business
Centre, kde fungujeme jako generální dodavatel všech stavebních úprav.


Jak jsme si s tím poradili?

Ve světě automobilů

Co by měl splňovat moderní automobil? Měl by být skvělou kombinací použitelnosti, designu, kvality, praktičnosti, pohodlí a schopnosti vyvolávat pozitivní emoce. Se stejným záměrem jsme se pustili do realizace kanceláří společnosti IMPORTO Drive, významného prodejce automobilů. Samotný projekt zpracovala projektantská firma budovy Aspira Business Centre. Na nás však bylo vytvořit barevný koncept interiéru a vše realizovat včetně vybavení nábytkem a doplňky. Již na první pohled nelze přehlédnout výraznou oživující barevnou výmalbu a syté barevné odstíny na čalouněném nábytku. I tyto elementy korespondují s automobilovým charakterem klienta.

Stavební úpravy bez překvapení

Interiér firmy se nachází v rámci kancelářské budovy, kterou velmi dobře známe. Fungujeme zde totiž jako generální dodavatel všech stavebních úprav. Díky tomu nás při samotné realizaci nic nezaskočí. V tomto případě mezi námi zhotovené stavebné úpravy patří nejen SDK a skleněné příčky, ale také úpravy technologií. Mysleli jsme mimo jiné na akustiku, proto jsme instalovali akustické obklady na zeď. Součástí tohoto projektu byla taktéž dodávka samostojných paravánů do prostoru open space a paravánů k pracovním stolům.

Šikovnost našich truhlářů

Interiér pro IMPORTO Drive se může pochlubit také několika atypickými prvky. Jmenovitě se jedná o novou kuchyňskou linku přímo od našich truhlářů a atypovou úložnou skříň. Atypické kusy nábytku vhodně doplňuje typový nábytek od výrobce Narbutas. Od této značky se v kancelářích nachází pracovní stoly, židle, úložné kontejnery, skříňky a recepční pult. Nábytek hraje velmi důležitou roli ve vnímání celého prostoru. Pro zpříjemnění pracovního prostředí jsme dodali také dekorativní květináče včetně rostlin.

Výsledek

Během necelých tří měsíců se nám podařilo vybudovat velmi současné a praktické kanceláře, ve kterých prodejce automobilů IMPORTO Drive našel nové útočiště. Díky přítomnosti výrazných barev a atypického nábytku prostoru nechybí charakter a my máme velkou radost z toho, že se díky nám v Aspira Business Centre zrodily takto reprezentativní kanceláře.