Česká Mincovna – pobočka Havelská

Datum realizace

3 – 4 měsíce

Lokace

Havelská 503/19, 110 00 Praha – Praha 1

Klient

Česká mincovna

Plocha

510m2

Česká mincovna Havelská (5. pobočka)

Co měl náš tým za úkol?

Návrh a realizace rekonstrukce interiéru kamenné pobočky České Mincovny v Havelské ulici na Praze 1.


Jak jsme si s tím poradili?

Česká mincovna a MRM

Naši dlouhodobou spolupráci se společností Česká mincovna jsme stvrdili v pořadí již pátou kamennou pobočkou. Díky naší práci na předchozích prodejnách jsme mohli vycházet z již námi navrženého konceptu prodejen, díky čemuž všechny pobočky České mincovny propojují podobné vizuální prvky. Při návrhu interiérového uspořádání prodejny v Havelské ulici jsme tak mohli tzv. vsadit na jistotu.

Firemní kultura klienta

Stěžejním prvkem všech prodejen jsou na míru navržené a vyrobené vitríny, ve kterých náš klient vystavuje prodávané mince, a jejich reprezentativní vzhled je tak stěžejní pro všechny pobočky. Nejen vitríny, ale i ostatní kusy nábytku a doplňků jsou laděny spíše do tmavších odstínů, díky čemuž se nechává vyniknout stříbrnému a zlatému lesku prodávaných artefaktů. Samozřejmostí jsou pak podsvícená loga, obrandované polepy a plakáty.

Bezpečnost na prvním místě

Vzhledem k charakteru nabízeného zboží je pro nás vždy velkou výzvou zajistit maximální zabezpečení celé prodejny. S tím souvisí požadované úpravy vitrín a dalších kusů nábytku, ale také zakomponování bezpečnostních trezorů do prodejen. Díky naší dlouhodobé spolupráci s Českou mincovnou můžeme vše řešit přímo s dodavatelem trezorů, a tak si můžeme být jisti, že jsou všechna bezpečnostní pravidla dodržena.

Výsledek

Velmi si vážíme naší dlouhodobé spolupráce s Českou mincovnou, kdy realizace pobočky na Havelské ulici byla již naším pátým společným počinem. Díky tomu, že máme možnost pracovat nejen na realizaci, ale i na návrzích interiéru, mají všechny prodejny sjednocený design, ve kterém se odráží firemní kultura klienta.