Fitness Botanique inspirované přírodou

Datum realizace

Neuvedeno

Lokace

Sokolovská 11, Praha 8

Klient

Fitness pro hotel Botanique

Plocha

70 m2

Fitness Botanique inspirované přírodou

Co měl náš tým za úkol?

Provést rekonstrukci prostor fitness studia včetně instalace nové podlahy pro fitness účely.


Jak jsme si s tím poradili?

Rekonstrukce pod podlahy

Návrh projektu fitness studia hotelu Botanique si vzalo pod křídla studio Olgoj Chorchoj. Klient nás následně oslovil s realizací projektu. Tím jsme navázali na naši minulou spolupráci, kdy jsme v hotelu zrenovovali 75 pokojů. Ve fitness prostorách jsme provedli stavební úpravy, instalovali elektrické rozvody a upravili stávající technologické rozvody. Položili jsme novou vinylovou podlahu pro fitness účely, dodali svítidla a ukotvili nové dveře.

Zázemí pro fitness návštěvníky

Návštěvníci fitness mohou využívat zázemí studia ve všech ohledech. Pro jejich maximální pohodlí jsme fitness studio vybavili sociálním zařízením a dodali do něj drobné vybavení. Fitness nadšenci mají dostatek soukromí, akustické obklady Heradesign zase prostor zvukově izolují od zbytku hotelu.

Prostorné fitness bez rušivých prvků

Při budování fitness studia bylo zapotřebí upravit stávající prostory. V naší režii došlo k úpravě původního stavu. Vznikl tak dostatečný prostor pro umístění fitness strojů a zrcadlové stěny. Během realizace návrhu jsme nenarazili na výraznější překážky.

Útulné hotelové fitness

Hotel Botanique je ekologicky smýšlejícím hotelem, který čerpá inspiraci v přírodě. V tomto duchu se nese i fitness studio. Při prvotním pohledu zaujme přírodními materiály a barvami, dostatečným prosvětlením a jednoduchými prvky. Atmosféra fitness studia s citem koresponduje s novým redesignem hotelu.

Výsledek

Jsme pyšní na to, že jsme za 2 měsíce vytvořili v poměrně malém prostoru příjemné místo pro sportovní aktivity hotelových hostů.