DHL

Datum realizace

06/2022–10/2022

Lokace

Bucharova 14a, Praha 5 – Aspira Business Centre

Klient

DHL

Plocha

1100 m2

DHL

Co měl náš tým za úkol?

Kompletní realizaci nových kancelářských prostor pro pražskou pobočku mezinárodní přepravní společnosti DHL Global Forwarding.


Jak jsme si s tím poradili?

Kompletní proměna

Navázali jsme na několik úspěšných projektů v objektu Aspira Business Centre a vytvořili jsme nové kanceláře pro našeho klienta DHL Global Forwarding. Původní prostor, který jsme převzali ve stavu Shell&Core, jsme proměnili v moderní kancelářské prostory díky přepažení pomocí SDK příček, skleněných příček, novými dveřmi, zdvojenou podlahou nebo například podhledy s vysokou akustickou pohltivostí v zajímavém designovém provedení.

Slovo architekta

„Naším záměrem bylo vytvořit moderní a jednoduchý interiér, se kterým se budou zaměstnanci snadno identifikovat. Proto jsem do něj implementoval prvky, které přibližují dva hlavní směry činnosti společnosti – leteckou a lodní přepravu,“ charakterizoval základní myšlenku svého návrhu jeho autor Ing. Matěj Kosík z pražské společnosti Červený Klobouk.

Precizní provedení detailů

S ohledem na přání klienta jsme tak díky kvalitním materiálům, designovým prvkům a dílčím detailům vytvořili prostor, který zapadá do celkové koncepce společnosti. Vylepšená akustika, rozdělení prostoru a nebo například využití prosklených příček LIKO-S, to vše by mělo vést k maximálnímu pracovnímu komfortu všech zaměstnanců, kteří nové kanceláře budou využívat.

Výsledek

Výsledkem velmi rychlé přestavby pro klienta, pro kterého je rychlost jedním ze základních stavebních kamenů jeho přepravního businessu, jsou nové provzdušněné kancelářské prostory, které díky precizně zpracovaným detailům ladí s firemní kulturou tak velké společnosti, jakým je DHL Global Forwarding.