CZ LOKO – vybavení interiéru nábytkem

Datum realizace

Neuvedeno

Lokace

Opletalova 1284/37, Praha 1

Klient

CZ LOKO

Plocha

200 m2

CZ LOKO – vybavení interiéru nábytkem

Co měl náš tým za úkol?

Během pár týdnů vybavit nábytkem vnitřní prostory české společnosti CZ LOKO.


Jak jsme si s tím poradili?

Od recepce po kancelář Ředitele

Společnost CZ LOKO se na nás obrátila s realizací návrhu projektu, který vytvořil jejich architekt, a tím jsme započali naši první spolupráci. Společnost CZ LOKO nám svěřila vybavení vstupního prostoru (recepce), jednací místnosti, dvou kanceláří a kanceláře generálního ředitele a ředitele společnosti. Klient nevyžadoval přepracování vnitřních prostor, naopak trval na původním uspořádání interiéru a zachování rázu činžovního domu.

Nejlepší nábytek na trhu

Celý projekt byl zaměřen na dodávku nábytku. S radostí jsme se tohoto úkolu zhostili a vybavili interiér kancelářským nábytkem od dodavatele kancelářského nábytku Narbutas. Pohodlné jednací židle jsme dodali od české společnosti LD Seating. V kanceláři ředitele a na recepci jsme instalovali opravdové designérské skvosty: atypové mechové obrazy v rámech. Kancelář generálního ředitele jsme zútulnili odolným kobercem od společnosti IVC.

Akustické panely jako praktická dekorace

Vylepšili jsme akustiku dvou místností a instalovali jsme na zeď čalouněné akustické panely od výrobce kancelářského nábytku Narbutas. Barevné odstíny panelů jsme vybrali s ohledem na celkový koncept návrhu. Vytvořili jsme originální kompozici panelů a zkombinovali tři barevné odstíny. Panely tak vytváří nevšední dekoraci a zároveň plní praktickou funkci.

Nápadité a originální mechové obrazy

Společnost CZ LOKO navázala ve své podnikatelské činnosti na více jak 170letou tradici výroby kolejových vozidel, což jsme zohlednili ve stylu dekorace. Společnost upřednostnila moderní mechové obrazy s miniaturními modely lokomotiv, které odkazují na firemní kulturu a hlavní činnost společnosti CZ LOKO.

Výsledek

Jsme hrdí na to, že jsme během tří týdnů vybavili nábytkem ryze českou společnost, která postupem času využila k podnikatelské činnosti nejnovější technologie a stala se předním evropským výrobcem dieselelektrických lokomotiv.