Byt Praha

Datum realizace

6 months

Lokace

Prague

Klient

private person

Plocha

60 m2

Byt Praha

Co měl náš tým za úkol?

Návrh a realizace rekonstrukce pražského bytu o původní dispozici 2+1 na byt o dispozici 3+kk.


Jak jsme si s tím poradili?

Nová pracovna

Klientovo přání o přepracování dispozice bytu z původních 2+1 nově na 3+kk, a vytvořit tak nový pokoj sloužící jako pracovna, jsme splnili skrze rekonstrukci bytového jádra. Z důvodu statiky nebylo možné bourat stávající příčky, tudíž proběhlo pouze vybourání stávajícího umakartového jádra a přeřešení dispozice v této části, čímž vznikl prostor pro plánované úpravy.

Realizace na přání

Součástí realizace byla i kompletní výměna stávajících elektrických rozvodů, výběr a položení nových podlahových krytin a barevné sladění celého interiéru. Dle požadavků jsme zvolili dominantní bílou barvu doplněnou dřevěným dekorem nábytku. Celý prostor jsme poté obzvláštnili modro-žluto-červenými výraznými doplňky, které byly vybrány na základě barevných preferencí klienta.

Precizní truhlářská práce

Pražský byt jsme vybavili novým nábytkem. Ten vznikl společnou prací naší architekty, která jednotlivé kusy navrhla na míru našemu klientovi a jeho přání, a našeho truhláře, který dal vzniknout unikátnímu dřevěnému nábytku, který perfektně doplnil zbývající prvky interiéru. Zároveň jsme se podíleli i na návrhu a realizaci zbývajících doplňků bytu.

Výsledek

Z bytu o dispozici 2+1 vznikl moderně řešený prostor o dispozici 3+kk, který byl oproti původnímu stavu doplněn o novou pracovnu. Nábytek, kterým je byt vybaven, působí díky vlastnímu návrhu i výrobě velmi jednotně a skvěle doplňuje neutrální bílou barvu, která jinak dominuje celému prostoru.